Katalizator rozwoju firmy ii

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały swój sklep w kajecie. W współczesnym tymże, w jakim mówił ewidencje sprzedaży. Przecież jego biznes nie miał tylko materiałów i produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych może istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo oryginalnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej sytuacji?

Z uwagą przychodzi firma Comarch, drink z najważniejszych twórców oprogramowania na Krajowym rynku i podawany przez niego wms program magazynowy. To oryginalne i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków oraz produktów. Zbiera się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i wraz mają idealne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę projektu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla konkretnych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych i wielkich stanów, ustawiać miejsca dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To dokładnie dodatki, do pewnego zadania, jakim jest sprzedawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, organizowane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak podstawowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na pokładzie dokumentów handlowych, zaś nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.